Monika Gębołyś

Permalink  Strona główna  Możliwość komentowania została wyłączona
Cze 122018

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Strefa Rodzica/ Wsparcie finansowe

Uwaga uczniowie klas 3 gimnazjum!

Strona główna  Możliwość komentowania Uwaga uczniowie klas 3 gimnazjum! została wyłączona
Cze 102018

Od dnia 18 maja czynna jest strona https://slaskie.edu.com.pl/kandydat służąca rekrutacji elektronicznej do szkół ponadgimnazjalnych.

Każdy uczeń SAMODZIELNIE rejestruje się na stronie poprzez zakładkę „Zgłoś Kandydaturę”. Gimnazjum nie wydaje uczniom żadnych loginów ani haseł – przez cały proces wpisywania danych uczeń przechodzi samodzielnie!

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji, w tym terminy oraz oferty szkół znajdują się na ww. stronie.

Przypominamy również o konieczności przestrzegania terminów związanych z rekrutację!

Kontakt, Strona główna  Możliwość komentowania Strona główna została wyłączona
Paź 282013

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wojciecha Korfantego w Katowicach jest szkołą wzajemnego szacunku, akceptacji i tolerancji.

Naczelny cel:

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 19 im. Wojciecha Korfantego jest otwarty na świat i ludzi, tolerancyjny, kreatywny, zdolny do samodzielnego rozwiązywania problemów, ukształtowany w poszanowaniu tradycji i kultury.

Skontaktuj się z nami :

ul. Krzyżowa 12

telefon:  (32) 250-27-52

e-mail:sp19@sp19.org

Konta bankowe Szkoły Podstawowej nr 19 w Katowicach

1. konto dochody budżetowe – opłaty za duplikaty legitymacji, odpisy świadectw, opłaty za wyżywienie

2. konto depozyt – Wpłaty na zielona szkołę

dygit1 dygit2