Organizacja dnia 14 października „Dzień Nauczyciela”

Strona główna, Uncategorized  Możliwość komentowania Organizacja dnia 14 października „Dzień Nauczyciela” została wyłączona
paź 072019

Szanowni Rodzice,

Dzień 14 października ustawowo uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty
i jest to dzień wolny od zajęć lekcyjnych.

OPIEKA NAD DZIEĆMI
W celu zapewnienia odpowiedniej opieki świetlicowej bardzo prosimy o przekazanie informacji (przez zeszyt korespondencji w nieprzekraczalnym terminie do 9 października 2019 r.) czy w „Dzień Nauczyciela” Państwa dziecko przyjdzie do szkoły.

OBIADY
Ze względów organizacyjnych obiady w tym dniu będą wydawane tylko dla zgłoszonych wcześniej dzieci. Zgłoszenia są przyjmowane do środy 9 października u intendenta. Zgłoszenie dziecka na obiad jest równoznaczne z obowiązkiem dokonania opłaty, w terminowej miesięcznej płatności.  Prosimy o przemyślana decyzję – w przypadku nieobecności dziecka na obiedzie nie będzie możliwe dokonanie zwrotu za niewykorzystany posiłek, który de facto zostanie przygotowany..