Kontakt ze szkołą

Strona główna  Możliwość komentowania Kontakt ze szkołą została wyłączona
mar 132020

W związku zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną prosimy, aby kontakt ze szkołą odbywał się głównie drogą mailowa poprzez adres sp19@sp19.org

Jest możliwe, że kontakt telefoniczny będzie utrudniony, ze względu na większą niż zazwyczaj liczbę rozmów przychodzących do szkoły, jak i wychodzących.

Rodzice mogą kontaktować się ze szkołą również poprzez e-dziennik z każdym nauczycielem, pedagogiem, psychologiem, dyrekcją szkoły.

Równocześnie informujemy, że bieżące informacje w związku z działaniami miasta w kontekście koronawirusa  publikowane są na stronie www.katowice.eu

APEL DO RODZICÓW

Strona główna  Możliwość komentowania APEL DO RODZICÓW została wyłączona

Apel Głównego Inspektora Sanitarnego

Główny Inspektor Sanitarny apeluje, aby czas wolny od zajęć lekcyjnych nie stanowił pretekstu do zintensyfikowania kontaktów towarzyskich. To czas mądrych wyborów zdrowotnych. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższych. Zachowujmy się odpowiedzialnie.

Dni otwarte odwołane

Strona główna  Możliwość komentowania Dni otwarte odwołane została wyłączona

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacja zmuszenie jesteśmy odwołać zaplanowany na 26 marca Dzień Otwarty Szkoły. O nowym terminie poinformujemy Państwa poprzez stronę internetowa szkoły niezwłocznie po jego ustaleniu.

Wszelkie informacje związane z rekrutacją do klasy pierwszej będą się pojawiały w zakładce REKRUTACJA