paź 072019

Szanowni Rodzice,

Dzień 14 października ustawowo uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty
i jest to dzień wolny od zajęć lekcyjnych.

OPIEKA NAD DZIEĆMI
W celu zapewnienia odpowiedniej opieki świetlicowej bardzo prosimy o przekazanie informacji (przez zeszyt korespondencji w nieprzekraczalnym terminie do 9 października 2019 r.) czy w „Dzień Nauczyciela” Państwa dziecko przyjdzie do szkoły.

OBIADY
Ze względów organizacyjnych obiady w tym dniu będą wydawane tylko dla zgłoszonych wcześniej dzieci. Zgłoszenia są przyjmowane do środy 9 października u intendenta. Zgłoszenie dziecka na obiad jest równoznaczne z obowiązkiem dokonania opłaty, w terminowej miesięcznej płatności.  Prosimy o przemyślana decyzję – w przypadku nieobecności dziecka na obiedzie nie będzie możliwe dokonanie zwrotu za niewykorzystany posiłek, który de facto zostanie przygotowany..