Lis 282019
 

Niezwykle miło jest nam przekazać informację otrzymaną z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Katowicach”

„Szanowna Pani Dyrektor,
pragnę podziękować dwóm uczniom SP nr 19 w Katowicach, Damianowi Rzezikowi i Mateuszowi Turowskiemu za bohaterskie zachowanie. Chłopcy w zeszłym tygodniu uratowali życie sikorce bogatce, która bez ich pomocy nie miałaby żadnych szans. Zobaczywszy, że walczy o życie na dnie 3-metrowego słupa zaalarmowali odpowiednie osoby, w tym mnie, pełniącą funkcję inspektora Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Bez nich ptak nie przeżyłby nocy. Jestem dumna, że mamy taką młodzież i mam nadzieję, że zostaną pozytywnie wyróżnieni i będą mogli stanowić przykład dla kolegów i koleżanek.
Sprawę zamieścił na wielu stronach Dziennik Zachodni, ale również inne gazety chcą podjąć ten temat.

Tutaj można zerknąć na artykuły:
https://katowice.naszemiasto.pl/katowice-niezwykla-akcja-ratowania-sikorki-zdjecia/ar/c15-7444711?fbclid=IwAR3_AfJrF4kaQJsnUosLK-uj_hy-Tc7w6QtqEKH5UY19ovKBXLXj3Nf66oI

https://www.facebook.com/111380682237681/posts/3341768472532203/

Z wyrazami szacunku,
Patrycja Wydra
Inspektor Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział w Katowicach”

Sorry, the comment form is closed at this time.