Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

 

galeria0424 czerwca zakończył się rok szkolny 2014/2016. O godz. 8.00 odbyła się msza św. dziękczynna w Kościele św. Józefa Robotnika. O godz. 9.00 uczniowie z rodzicami oraz nauczyciele zgromadzili się na uroczystości zakończenia roku szkolnego na sali gimnastycznej naszej szkoły.

Pani dyrektor, Barbara Len, na początek podziękowała wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za trud pracy i zaangażowanie podczas tego roku. Potem wstąpił poczet sztandarowy i wszyscy odśpiewali hymn państwowy, a następnie hymn 19-stki. Później nastąpiła zmiana składu członków pocztu sztandarowego. uczniów klasy szóstej zastąpili uczniowie klasy piątej.

W dalszej części apelu pani dyrektor wręczyła uczniom  wyróżnionym za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie świadectwa i nagrody książkowe. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała uczennica klasy Vb, Anna Martyka, za średnią ocen 6,0.

director-clipart-hollywood-theme-party-clipart-3Część artystyczna spotkania została przygotowana przez klasę szóstą pod kierunkiem p. Bożeny Komosińskiej.  Uczniowie wspominali jak przed sześciu laty przyszli prowadzeni przez swoich rodziców na spotkanie ze szkolną przygodą. Dziękowali swoim nauczycielom za poświęcony im czas i naukę jaką im przekazali. Występ uwieńczyły wzruszające piosenki będące równocześnie pożegnaniem.director-clipart-hollywood-theme-party-clipart-3

Następnie uczniowie rozeszli się do klas gdzie żegnali się ze swoimi rówieśnikami, wychowawcami i nauczycielami. Wszyscy życzyli sobie miłego czasu i wypoczynku podczas nadchodzących wakacji.

Skip to content