COVID-19

 

INFORMACJA NA TEMAT PŁYNU DO DEZYNFEKCJI RĄK UDOSTĘPNIANEGO PRZEZ SZKOŁĘ

Szanowni Rodzice, w związku z licznymi pytaniami, informujemy, że w szkole używany jest płyn do dezynfekcji rąk TRISEPT MIX, produkowany przez firmę TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE „POLFA” SPÓŁKA AKCYJNA.

Etykieta umieszczona na opakowaniu produktu informująca o składzie wymienia wyłącznie substancję czynną: etanol (w stężeniu 700g / kg)


 

Poniżej przedstawiamy obowiązujące regulaminy dotyczące pracy szkoły w czasie epidemii:

  1. Regulamin funkcjonowania szkoły (główny) (plik PDF)

KOMUNIKAT W SPRAWIE  PRZYJEŻDŻANIA DO SZKOŁY NA HULAJNOGACH / ROWERACH

Szanowni Rodzice,

Zwracamy się do Państwa z prośbą, aby do odwołania dzieci nie przyjeżdżały do szkoły na hulajnogach  / rowerach. Przy obecnej organizacji pracy szkoły nie jesteśmy w stanie zapewnić miejsca w szkole na bezpieczne pozostawienie hulajnogi czy roweru. Równocześnie zgodnie z wytycznymi MEN/MZ/GIS uczniom nie wolno przynosić do szkoły innych rzeczy niż te, które są niezbędne na lekcjach.

Rowery i hulajnogi można pozostawić wyłącznie poza budynkiem szkoły, na własną odpowiedzialność.

Niniejsze ograniczenie obowiązuje od wtorku 8 września 2020 r. Za niedogodności przepraszamy i liczymy na zrozumienie.


KOMUNIKAT W SPRAWIE ALERGIKÓW / ASTMATYKÓW W SZKOLE

Szanowni Rodzice!

W związku z licznymi pytaniami z Waszej strony oraz artykułami w mediach, informuję, że szkoła nie wymaga od Państwa zaświadczenia lekarskiego, że dziecko jest alergikiem lub astmatykiem lub cierpi na inną niezakaźną chorobę przewlekłą objawiającą się katarem lub kaszlem (a nie jest to infekcja dróg oddechowych)

Wystarczy, że poinformują Państwo o ww. sytuacji wychowawcę i uczących nauczycieli (np. poprzez e-dziennik), a dziecko będzie przestrzegało podstawowych zasad higieny dotyczących kasłania i kichania.


Q&A – Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

>>>>>> <<<<<<

Szanowni Państwo!
Poniżej przedstawiamy zestawienie ważnych komunikatów:

>>>>>> <<<<<<

Szanowni Państwo!
Poniżej przedstawiamy wytyczne Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie powrotu uczniów do szkół


>>>>>> <<<<<<

Szanowni Rodzice/Opiekunowie
W związku z otrzymaniem pisma Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego przekazujemy Państwu informację o możliwości zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. Jest to narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

(kliknij w obrazek, aby poznać treść listu)

>>>>>> <<<<<