wrz 282020
 

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Przypominamy, że do szkoły mogą przychodzić wyłącznie dzieci zdrowe, w szczególności bez objawów chorobowych górnych dróg oddechowych (nie przeziębione, bez kataru, bez kaszlu, bez podwyższonej temperatury).

Prosimy o pozostawienie w domach dzieci, które informują Państwa o złym samopoczuciu, zwłaszcza jeśli trwa to kilka dni!

Przypominamy, że są Państwo zobowiązani do pozostania w kontakcie pod podanymi numerami telefonów „szybkiego reagowania” oraz niezwłocznego odebrania dziecka, które zgłasza w szkole złe samopoczucie.

Dla dobra nas wszystkich – uczniów, Was rodziców i Waszych rodzin oraz pracowników szkoły prosimy o bezwzględne przestrzegania powyższej zasady – aby unikać wzajemnego zarażania się oraz chronić osoby osłabione przeziębieniem!

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content