maj 122021
 


17 maja rozpoczyna się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych.

Rekrutacja odbywa się elektronicznie poprzez stronę https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/index.html

Uczeń przechodzi przez proces wyboru szkół samodzielnie, bez ingerencji szkoły podstawowej

W imieniu firmy Vulcan zapraszamy na bezpłatne webinarium na żywo, na którym zaprezentowany zostanie proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w oparciu o system firmy Vulcan.
Podczas prezentacji kandydaci dowiedzą się jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie dokumenty dostarczają kandydaci do szkół. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku.

Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00,
będzie trwać maksymalnie 90 minut.

Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

Zapraszamy!

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content