EuroWeek

 

Obóz szkoleniowy EuroWeek- Szkoła Liderów organizowany przez Europejskie Forum Młodzieży z siedzibą w Bystrzycy Kłodzkiej, jest specjalnym obozem edukacyjnym, pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Podczas obozu młodzież może rozwijać swoje umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole. Zajęcia, w formie warsztatów interaktywnych, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń prowadzone są przez wolontariuszy z Europy, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Azji. Ponadto każdy uczestnik szkolenia ma możliwość konwersacji w języku angielskim, poznania kultury i tradycji krajów wolontariuszy oraz nawiązania przyjaźni.

Uczniowie naszej szkoły już pięciokrotnie uczestniczyli w programie (kwiecień 2012, październik 2012, październik 2013, październik 2015, październik 2016). 

23111501

Już piąty raz gościliśmy na obozie EuroWeek- Szkoła Liderów w Długopolu Zdroju, w dniach 13- 17.10.2016. Oto kolejne zdjęcia i wspomnienia z kolejnego, niezapomnianego pobytu.
Skip to content