lis 062020
 

Szanowni Rodzice

Niestety e-dziennik dziś nie działa…

Zgodnie z opublikowanymi na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki dokumentami w okresie 9.11 – 29.11 szkoła ma obowiązek zapewnić opiekę uczniom uczęszczających do klas I–III szkoły podstawowej, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19 czyli tych, którzy są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,

Rodziców, którzy spełniają powyższy warunek,  proszę o przekazanie poprzez e-dziennik bezpośrednio do Pani Anny Dybich, lub na maila szkoly sp19@sp19.org informacji czy Państwa dziecko będzie przychodziło do świetlicy szkolnej, ze wskazaniem w jakie dni i w jakich godzinach.

Równocześnie, w wiadomości do Pani Dybich lub wysyłanym do szkoły mailu,  proszę o złożenie oświadczenia, z którego będzie wynikało spełnienie przez Państwa powyższych warunków, poprzez wskazanie miejsca zatrudnienia.

Ponadto przypominam, że uczniów i nauczycieli w świetlicy obowiązuje osłonięcie ust i nosa.

Pozdrawiam
Anna Wątroba
Dyrektor Szkoły

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content