Pracownicy szkoły

 

Dyrektor szkoły: mgr Anna Wątroba
Wicedyrektor szkoły: mgr Ewa Parkieta

Wychowawcy klas

  • 1a – mgr Anna Geisler
  • 1b – mgr Izabela Kornecka

  • 2a – mgr Barbara Len
  • 2b – mgr Patrycja Sabok

  • 3a – mgr Mariola Zabielska
  • 3b – mgr Martyna Daszkiewicz – Wrzałek
  • 3c – mgr Emilia Lenard

  • 4a – mgr Marlena Nibisz – Staś
  • 4b – mgr Aleksandra Boryń

  • 5a – mgr Dorota Kobiałka

  • 6a – mgr Joanna Domańska
  • 6b-S – mgr Adam Dubiel

  • 7a – mgr Sylwia Habczyńska
  • 7b – mgr Ewa Parkieta
  • 7c -mgr Beata Woźniacka

  • 8a – mgr Maria Gil
  • 8b – mgr Iga Letniowska

Nauczyciele według przedmiotów

  • język polski
    mgr Sylwia Habczyńska
    mgr Joanna Domańska
    mgr Dorota Kobiałka
  • języki obce
    mgr Iga Letniowska – j. angielski
    mgr Renata Pierzchała – j. angielski
    mgr Joanna Wolny – j. angielski

    mgr Michalina Malec – Sekuła – j. niemiecki
    mgr Michał Gliński – j. hiszpański
  • historia
    mgr Maria Gil
    mgr Marlena Nibisz – Staś
    mgr Paweł Ziemiński
  • wiedza o społeczeństwie
    mgr Marlena Nibisz – Staś
  • przyroda
    mgr Aleksandra Boryń
  • biologia
    mgr Aleksandra Boryń
  • geografia
    mgr Renata Pierzchała
  • chemia
    mgr Joanna Sikorska
    mgr
  • fizyka
    mgr Joanna Sikorska
  • matematyka
    mgr Anna Wątroba
    mgr Beata Woźniacka
    mgr Agnieszka Frejek
  • informatyka / edukacja informatyczna
    mgr Paweł Ziemiński
    mgr Aleksandra Boryń
  • muzyka
    mgr Sabina Wilczek
  • plastyka
    mgr Anita Sitek
  • technika
    mgr Anita Sitek
  • wychowanie fizyczne
    mgr Ewa Parkieta
    mgr Adam Dubiel
    mgr Michał Chmielowski
    mgr Piotr Dudała
  • edukacja dla bezpieczeństwa
    mgr Ewa Parkieta
  • wychowanie do życia w rodzinie
    mgr Marlena Nibisz-Staś
    mgr Paweł Ziemiński
    mgr Maria Gil
  • doradztwo zawodowe
    mgr Emilia Lenard
  • religia
    mgr Maria Gil
    ks. mgr Mateusz Iwanecki
  • edukacja wczesnoszkolna
    mgr Barbara Len
    mgr Patrycja Sabok
    mgr Mariola Zabielska
    mgr Martyna Daszkiewicz-Wrzałek
    mgr Emila Lenard
    mgr Anna Geisler
    mgr Izabela Kornecka
  • nauczyciele biblioteki
    mgr Brygida Richta
  • wychowawcy świetlicy
    mgr Anna Dybich
    mgr Katarzyna Grabinska
    mgr Joanna Wolny
  • nauczyciele specjaliści
    mgr Piotr Dudała – pedagog szkolny
    mgr Michalina Malec-Sekuła – psycholog szkolny
    mgr Patrycja Sabok – logopeda

    prowadzący rewalidację indywidualną:
    mgr Piotr Dudała –  z uczniami zagrożonymi niedostosowaniem społecznym
    mgr Michalina Malec – Sekuła – z uczniami z afazją
    mgr Patrycja Sabok – z uczniami z afazją
    mgr                            – z uczniami z zespołem Aspergera
    mgr Renata Pierzchała – oligofrenopedagog
    mgr
                               – surdopedagog

Pracownicy administracji

  • Aleksandra Jarausz – sekretarz szkoły
  • Katarzyna Nyc – sekretarka
  •                       – intendentka