Pracownicy szkoły

 

Dyrektor szkoły: mgr Barbara Len – n. biblioteki

Wicedyrektor szkoły: mgr Anna Wątroba – matematyka

  • I a – wychowawca mgr Anna Geisler
  • I b – wychowawca mgr Izabela Kornecka
  • II a – wychowawca mgr Krystyna Sośnierz
  • III a – wychowawca mgr Mariola Zabielska
  • III b – wychowawca mgr Mirosława Kasparek
  • IV a wychowawca mgr Sylwia Habczyńska – język polski
  • IV b – wychowawca mgr Ewa Parkieta – wychowanie fizyczne
  • IV c – wychowawca mgr Beata Woźniacka – matematyka
  • V a – wychowawca mgr Maria Gil – historia, religia, wdżr
  • V b – wychowawca mgr Bożena Komosińska – język angielski
  • VI a – wychowawca mgr Aleksandra Boryń – przyroda, biologia
  • VII a – wychowawca mgr Renata Pierzchała – język angielski, geografia
  • VII b – wychowawca mgr Agnieszka Gawrońska –  biologia

 

  • mgr Joanna Sikorska – chemia, fizyka
  • mgr Sebastian Góra – edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Marlena Nibisz-Staś – historia, wos
  • mgr Paweł Ziemiński – informatyka, historia
  • mgr Monika Gębołyś – język angielski
  • mgr Iga Letniowska – język angielski
  • mgr Małgorza Dubiel – język angielski, rewalidacja-surdo
  • mgr Michał Gliński – język hiszpański
  • mgr Michał Rusin – język niemiecki
  • mgr Klaudia Torebko – język polski
  • mgr Joanna Domańska – język polski
  • mgr Dorota Kobiałka – język polski
  • mgr Dorota Didik – matematyka
  • mgr Agnieszka Frejek – matematyka
  • mgr Anita Sitek – plastyka, zajęcia artystyczne, technika
  • mgr Alekstandra Stano – muzyka, zajęcia artystyczne, język angielski
  • ks. Tomasz Kocjan- religia
  • mgr Tomasz Walaszek – religia
  • mgr Filip Kornecki – wychowanie fizyczne
  • mgr Michał Chmielowski – wychowanie fizyczne 
  • mgr Adam Dubiel – wychowanie fizyczne

Świetlica:

  • mgr Anna Dybich – rewalidacja
  • mgr Filip Kornecki – wf
  • mgr Emilia Lenard – pedagog
  • mgr Monika Gębołyś – j. ang
  • mgr Patrycja Sabok
  • mgr Brygida Richta – n. biblioteki
  • mgr Barbara Mandla

Pedagog szkolny :

  • mgr Emilia Lenard – doradztwo zawodowe
  • mgr Piotr Dudała – wdżr

Psycholog: mgr Michalina Malec-Sekuła

Bibliotekarz – mgr Brygida Richta

Sekretarz szkoły: Aleksandra Jarausz

Sekretarka: Agnieszka Wujec
Kuchnia: – Beata Jakosz-Stasiak – intendent
– Małgorzata Gajda
– Mariola Stopa

Obsługa:

  • – Jolanta Bojsza
  • Beata Bielecka
  • Mariusz Czyścik
  • Katarzyna Gawlik
  • Teresa Sulowska
  • Małgorzata Nowak

Woźna – Lucyna Frąckowiak, Justyna Zofińska
Konserwator – Wiesław Górecki, Krzysztof Czen
Konserwator kotłów CO i CWU – Jacek Dudek