Konkursy i osiągnięcia

W czerwcu nasi uczniowie otrzymali wiele wyróżnień w różnych konkursach. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Dwie uczennice zostały laureatkami olimpiad:Oliwia Matras z kl. VIb zajęła 14 miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie języka polskiego, a Małgorzata Miasko  z kl.Va 10 miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie języka angielskiego. Gratulujemy:)

Oliwia Matras z kl. VIb zajęła I miejsce w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!” – GRATULUJEMY:)

W miesiącu marcu nasi uczniowie zaliczyli kolejne sukcesy…galeria march

Dawid Zipper z kl. I B zdobył wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Gwarze Śląskiej „Śląskie jest piękne”.

Podczas powitania wiosny w Parku Śląskim klasa I B  zajęła I miejsce w konkursie na najładniejszą marzannę, a IV klasa  I miejsce w grze terenowej.

Uczennice kl. III B, Milena Langosz, Julia Matusiak  i Anna Martyka, zdobyły III miejsce w międzyświetlicowym konkursie „Przysłowia mądrością narodu”.

Członkowie naszej świetlicy szkolnej (Milena Dzienisowicz, Natalia Marek, Wiktoria Liszewska, Zosia Ficek, Monika Rakoczy, Maja Korbal, Piotr Połap, Weronika Bielecka, Kinga Bromboszcz i Gabrysia Wiatrzyk) zajęli I miejsce w międzyświetlicowym konkursie plastycznym „CO KRYJĄ WAGONY – „PRZEŚWIETLENIE” LOKOMOTYWY JULIANA TUWIMA”. Gratulujemy:)

W grudniu uczniowie naszej szkoły zdobyli liczne trofea…galeria1

Dawid Gąsior uczeń kl. I b zdobył III miejsce w konkursie plastycznym „Wiersze Tuwima kredką malowane” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 im. T. Rejtana w Katowicach.

Anna Martyka i Witold Małecki uczniowie kl. III zdobyli I miejsce w MIEJSKIM KONKURSIE REGIONALNYM „MIESZKAM NA ŚLĄSKU”.

W konkursie organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach spośród 200 uczestników trójka naszych uczniów: Milena Dzienisowicz, Tomasz Żuradzki i Emilia Habdas,  zdobyli wyróżnienia w konkursie ” List do św. Mikołaja w j. angielskim”.

Gratulujemy:)

W listopadzie nasi uczniowie uczestniczyli  w XIX Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej. W etapie rejonowym Jakub Małecki zdobył IV miejsce. Gratulujemy:)

Nasza szkoła brała udział w kampanii  profilaktycznej” Zachowaj trzeźwy umysł”. W ramach kampanii na terenie szkoły były prowadzone zajęcia profilaktyczne. Podsumowaniem akcji był ogólnopolski konkurs, którego laureatką została nasza uczennica – Magdalena Samira-Gajny.

NASZE OSIĄGNIĘCIA w roku szkolnym 2012/2013:

galeria dyplom