Zielona Szkoła 2016

 

21 maja uczniowie klas III a i III b wraz z opiekunami wyjechali na zieloną szkołę do Jastrzębiej Góry. Wypoczynkowi nad morzem towarzyszyło wiele wycieczek i atrakcji. Była to doskonała nauka poprzez zabawę. Zwiedziliśmy znane miejscowości, ich zabytki i atrakcje.

galeria1Na początek zobaczyliśmy zwierzęta morskie w ich naturalnych rozmiarach w Ocean Parku we Władysławowie. Byliśmy w Zamku Krzyżackim w Malborku. Zwiedziliśmy Trójmiasto: przede wszystkim statek „Dar Pomorza” w Gdyni i starówkę w Gdańsku. Byliśmy w interaktywnym muzeum w Gdańsku gdzie mogliśmy się wcielić w rolę marynarzy lub piratów. Zwiedziliśmy Strusią Farmę w Kniewie i jedliśmy jajecznicę ze strusiego jaja. Byliśmy na pieszej wycieczce na Latarnię Morską w Rozewiu. Weszliśmy na molo w Juracie i płynęliśmy statkiem wzdłuż Helu.  

galeria2Poza tym doskonale bawiliśmy się podczas animacji pt. „Pasowanie na Wilka Morskiego” i „Na dzikim zachodzie”. Swoje piękne kreacje, fryzury i umiejętności taneczne mogliśmy zaprezentować podczas dyskotek.

Pomiędzy wycieczkami czas był wypełniony wspaniałą pogodą i odpoczynkiem na plaży:) A oto kilka wspomnień w obrazkach…

Skip to content